10 Ekim 2021

21 Günlük Bolluk Bereket Olumlaması ile Hayatına Refahı Çek

Sonbahar kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Erken inen karanlıkta akşamları pencereden içeri esen rüzgâr ile birlikte nihayet yağmurun sesi de ninni gibi kulağımıza çalınıyor sık sık. Yağmurun sesi, bereketin habercisi. Ağaçların, bitkilerin kökleriyle beraber ruhumuz da yağmurun besleyiciliğinden nasibini alıyor. Oturduğumuz yerde yağmuru dinlerken bile huzur ve şifa buluyoruz. Gelin bu yağmurlu sonbahar günlerinde birlikte 21 günlük bolluk bereket olumlaması yapalım, hayatımıza refahı çağıralım.

Sizinle paylaştığım olumlama cümlelerini 21 gün boyunca tekrar ederek bilinçaltınızı isteklerinize ulaşmak üzere düzenleyebilirsiniz.

21 günlük bolluk bereket olumlaması

21 Günlük Bolluk Bereket Olumlaması

Hayatıma refahı çağırıyorum. Maddi ve manevi zenginliğim günden güne çoğalıyor. Dünyada herkese yetecek kadar kaynak var. O kaynağın içinden hayatımı bolluk içinde geçirmemi sağlayacak payımı kabul ediyorum.

Cüzdanım bereketli. Para bana bildiğim ve bilmediğim yollardan sürekli artan miktarlarda ulaşıyor.

Bulutlardan yağmurun boşalması, musluktan suyun şırıl şırıl akması gibi para hayatıma her an yağmaya devam ediyor.

Yaşamımı varlık içinde geçirmeyi hak ediyorum. Harcadıklarımın kat kat fazlası bana geri dönüyor.

21 günlük bolluk bereket olumlaması

Zenginliğe olan tüm ön yargılarımı serbest bırakıyorum. Para, imkân sahibi olmamı sağlayan pozitif bir şeydir.

Olanaklarımı kendime ve insanlara katkı sağlayacak şekilde kullanıyorum.

Sağlıklıyım, huzurluyum, güvendeyim. Kendi imkânlarımı yaratabilecek ve karşıma çıkan fırsatları görebilecek yeteneğe sahibim.

Zengin bir hayat yaratıyorum. Dünyanın bana sunduğu armağanları kabul ediyorum.

İhtiyacım olan her şeyi elimin altında buluyorum. Para, imkân, enerji, insan sevgisi bolluğu içindeyim. Yaşamımdaki refah düzeyi gün geçtikçe çoğalıyor.

zenginlik bolluk bereket olumlaması

Bereket için teşekkür ediyorum. Denizlere, dağlara, ormanlara sahip olan, içinde bin bir çeşit canlının yaşadığı dünya her şeyin bol olduğu bir yerdir. Bolluk bereket içinde yaşıyorum.

Yoksulluk enerjisinden varlık enerjisine geçiyorum. Hayatımı zenginlik içinde geçirmek en doğal hakkım.

Kendimi neşeli hissediyorum. Dünyanın nimetleri benim için. Onlara kolaylıkla ulaşıyorum.

Hayatın tadını çıkarmak için buradayım. Paraya, zenginliğe, refaha açığım. İmkân sahibi olmak beni daha mutlu biri yapıyor. Şimdi istediğim her şeyi yapabilirim. Özgürlüğe, zamana ve hayatı dilediğim gibi yaşama imkânına sahibim.

zenginlik bolluk bereket olumlaması

Unutmayın; bilinçaltımız söylediklerimize kolayca inanır. Bu yüzden ağzımızdan çıkan kelimeler, düşüncelerimizin gelişiminde büyük rol oynar.

Daha fazla olumlama için Instagram hesabımı takip edebilir, aşk olumlama cümleleri için 21 Gün Olumlama Mucizesi ile Aşkı Hayatına Çek başlıklı yazıma göz atabilirsiniz.

Sevginiz, mutluluğunuz, paylaştıklarınız her geçen gün bereketle çoğalsın.

Paylaş

One Comment

  1. […] için 21 Gün Olumlama Mucizesi ile Aşkı Hayatına Çek; bolluk bereket olumlaması için 21 Günlük Bolluk Bereket Olumlaması ile Hayatına Refahı Çek yazılarımı okuyabilir, daha fazla olumlama için Instagram hesabımı takibe […]